13 czerwca 2020 08:59 | Aktualności

35 tyś. dla świetlicy i stołówki szkolnej!

Miło nam jest poinformować, że nasza szkoła dostała 35 tysięcy dofinansowania w ramach programu Posiłek w szkole i w domu 2020".

Projekt, który został napisany przez p. Monikę Jaros i p. Joannę Jaros został zaakceptowany. Moduł 3 wieloletniego rządowego programu  zakłada dofinansowanie dla organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe do zapewnienienia bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki poprzez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków. W ramach naboru szkoły mogą doposażyć się m.in. w stoły i krzesła do stołówki, gotowe zestawy meblowe i akcesoria niezbędne do zapewnienia właściwych warunków uczniom w stołówce szkolnej.

W związku z tym nasza świetlica będzie zupełnie odmieniona- nowe ławki, krzesła i stoliki do wydawania posiłków. Ponadto zostaną zakupione nowe akcesoria kuchenne. Bardzo się cieszymy, że miejsce, w którym najwięcej czasu spędzają młodsze dzieci, będzie odnowione! Na pewno czas spędzony na świetlicy oraz w czasie spożywania posiłków będzie spędzony w miłej atmosferze - w nowym wnętrzu z nowymi akcesoriami kuchennymi.

Joanna Jaros