10 czerwca 2020 20:01 | Aktualności

NA ZIELONĄ SZKOŁĘ

DO SZTUTOWA

Szanowni Państwo!

Zielona Szkoła dla klas V-VIII planowana była w dniach 11-15 maja 2020r., jednak z przyczyn oczywistych, znanych wszystkim, nie mogła dojść do skutku.

Po rozmowach z Agencją organizującą naszą wycieczkę, w porozumieniu z wychowawcami, postanowiliśmy przełożyć wyjazd na wrzesień bądź październik 2020r., czyli początek nowego roku szkolnego.

W związku z tym zaliczka w kwocie 100 zł. wpłacona przez Państwa w listopadzie 2019r. została w ośrodku w Sztutowie.

Do końca roku szkolnego, pieniądze (oprócz 100 zł. zaliczki), odzyskają uczniowie klasy VIII, ponieważ nie będą mogli wyjechać z nami jesienią. Zaliczkę odzyskają natychmiast po wyjaśnieniu sytuacji: czy i kiedy jedziemy oraz kto jedzie?

Mam nadzieję, że tym razem żadne złe moce ani przeszkody losowe nie staną nam na drodze i tak atrakcyjnie zapowiadający się wyjazd dojdzie do skutku. W przeciwnym razie w ogóle z niego zrezygnujemy.

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości, proszę o kontakt z wychowawcami swoich dzieci.

Z poważaniem Sylwia Nalepa