Aktualno艣ci

19 grudnia 2019 20:50 | Aktualno艣ci

1 dzie艅 kiermaszu za nami馃巹馃巹馃巹

Ju偶 nied艂ugo 艣wi臋ta Bo偶ego Narodzenia. Ten magiczny czas jest bardzo dobrym momentem, 偶eby pomóc tym, którzy tego najbardziej potrzebuj膮. Dlatego ju偶 dzisiaj mo偶na by艂o wspomóc rodze艅stwo Adriann臋 i Pawe艂ka Gilów z Maslowa, którzy choruj膮 na chorob臋 genetyczn膮. Na kiermaszu mo偶na zakupi膰 wiele pi臋knych, 艣wi膮tecznych stroików, choinek, wie艅ców czy jemio艂臋. Jest równie偶 wiele ozdób 艣wi膮tecznych, które zosta艂y podarowane przez rodziców i uczniów, ciasto ufundowane przez Aleksandr臋 Bazak, lampki choinkowe podarowane przez firm臋 Idea- LED z Maslowa oraz wiele innych ozdób, podarowanych przez osoby o wielkim sercu馃挆馃挆馃挆.

Serdecznie zapraszamy na kiermasz, który jutro trwa nadal od 7 do 16. Jest jeszcze du偶y wybór wielu ozdób i pami膮tek. Czekaj膮 te偶 pierniczki przygotowane przez naszych przedszkolaków specjalnie na t臋 okazj臋.

Joanna Jaros

Przeczytano: 440 razy. Wydrukuj|Do g贸ry