23 stycznia - czwartek- o godzinie 16.30 odbędzie się wywiadówka szkolna. Zapraszamy!::23 stycznia - czwartek- o godzinie 16.30 odbędzie się wywiadówka szkolna. Zapraszamy!

14 grudnia 2019 18:33 | Aktualności

Wyniki konkursu "Zwyczaje świąteczne na świecie"

Miło nam poinformować, że dwie nasze uczennice otrzymały nagrody w konkursie "Zwyczaje świąteczne na świecie", którego organizatorem była Gminna Biblioteka w Masłowie. Wyniki konkursu ogłoszono podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Centrum Edukacyjnym "Szklany Dom" w Ciekotach. II miejsce zajęła Aleksandra Januchta z klasy 6, natomiast III miejsce zajęła Malwina Januchta z klasy 3. Nagrody wręczała pani kierownik biblioteki - Anna Obara, wójt gminy Masłów- Tomasz Lato oraz dyrektor Centrum Edukacyjnego "Szklany Dom"- Wojciech Purtak. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczennicom. Wszystkie osoby, które brały udział w konkursie dostaną dyplom uczestnictwa i słodki upominek.

Joanna Jaros

Zdjęcia: