Zapraszamy do "Szklanego Domu" w niedzielę 9 grudnia na nasz bożonarodzeniowy występ. Początek o godz. 13!

29 czerwca 2012 16:35

Kolejny rok szkolny za nami...

W promieniach słońca żegnamy się ze szkołą i witamy tak długo oczekiwane wakacje! Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/ 2012 ropzoczęło wspólne odspiewanie hymnu, złożenie slubowania przez szóstoklasistów i przekazanie sztandaru. Póżniej klasa piąta przedstawiła program artystyczny skierowany przede wszystkim do naszych absolwentów. Oprócz pięknych wierszy starsi koledzy dostali pamiątkowe kubki. Z kolei szóstoklasisci podziękowali dyrektorowi szkoły, nauczycielom i praco-wnikom obsługi za czas spędzony w szkole. Żegnając się z "podstawówką" pięknie zatańczyli poloneza i zaspiewali "Balladę pożegnalną". Po części artystycznej głos zabrał pan dyrektor i zaproszeni goście. Wszyscy gratulowali uczniom ukończenia kolejnego etapu edukacji i życzyli niezapomnianych wakacji. Rozdaniem świadectw i nagród książkowych oraz listów gratulacyjnych dla rodziców, kwiatami  i .....łzami żegnamy się z byłym już rokiem szkolnym i witamy wakacje.

J. O.

Koniec roku szkolnego 2011_2012