Zapraszamy do "Szklanego Domu" w niedzielę 9 grudnia na nasz bożonarodzeniowy występ. Początek o godz. 13!

03 czerwca 2012 21:54

Dzień Dziecka w oddziale przedszkolnym

Dzieci z klasy "0" spędziły tegoroczny Dzień Dziecka w bawialni \"Bajeczna Kraina\". Przed zabawą dzieci zwiedziły wystawę dinozaurów w Galerii Echo oraz mogły w piaskownicy odkopywać szczątki dinozaurów, co spodobało się szczególnie chłopcom.

W bawialni dzieci spędziły 2,5 godziny i nawet przez minutę się nie nudziły. \"Pływały\" w basenie z piłeczkami, zjeżdżały na zjeżdżalni, skakały na trampolinie. Dzieci miały tunele i miejsca, gdzie mogły się wdrapywać. Korzystały też z samochodzików i gier zręcznościowych. Jednak dzieciom najbardziej podobały sie gry video, gdzie mogli obserwować siebie na ekranie i wykonywać różne ćwiczenia. Na zakończenie dzieci zjadły słodki poczęstunek. Dzieci spędziły miło czas na beztroskiej zabawie.

Joanna Jaros

Zerówka w bawialni