Zapraszamy do "Szklanego Domu" w niedzielę 9 grudnia na nasz bożonarodzeniowy występ. Początek o godz. 13!

14 maja 2012 11:48

Otwarcie wystawy pt. ”Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz inne Kraje anglojęzyczne”

12 maja 2012 roku w SP W Brzezinkach została otwarta wystawa pt.” ”Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz inne Kraje anglojęzyczne”
W przygotowaniu wystawy aktywny udział wzięli uczniowie klasy VI. Wszystkie klasy oraz pracownicy szkoły zostali zaproszeni na otwarcie oraz prezentację  przygotowaną przez Agatę Supierz, Gabryielę Radek oraz Patrycję Korus. Wystawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkim osobom zaangażowanym w jej przygotowanie składamy serdeczne podziękowania.

Beata Przepióra