01 października 2017 19:22 | Ogłoszenia

Badania logopedyczne

Informujemy, że 16.11.2017 roku (czwartek) w Szkole Podstawowej
w Brzezinkach odbędą się przesiewowe badania logopedyczne dzieci czteroletnich oraz pięcioletnich.

Pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bodzentynie będzie diagnozować opóźnienia i zaburzenia rozwoju mowy wychowanków, następnie przekaże ich rodzicom  sugestie o braku potrzeby bądź o konieczności skorzystania z terapii logopedycznej.

Jeżeli rodzice ucznia innego oddziału Szkoły Podstawowej w Brzezinkach chcą skorzystać z konsultacji logopedycznej jest to możliwe w tym samym terminie, po uprzednim wyrażeniu zgody na badanie dziecka (w formie pisemnej).

Zainteresowani rodzice proszeni są o zgłaszanie się do wychowawców oddziału przedszkolnego.