20 grudnia 2016 22:15 | Komunikaty

Raport z ewaluacji zewnętrznej

Informujemy, że w dniach 16-22 listopada 2016 r. odbyła się w Szkole Podstawowej w Brzezinkach ewaluacja zewnętrzna przeprowadzona przez zespół wizytatorów ze Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty w Kielcach. Badaniu podlegały dwa wymagania:

Wymaganie 5: Kształtowane są postawy i respektowane normy społeczne.

Wymaganie 6: Szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji.

Zachęcamy do zapoznania się z raportem z przeprowadzonej ewaluacji, który znajduje się u Dyrektora Szkoły Podstawowej w Brzezinkach. Raport będzie także zamieszczony na stronie poświęconej nadzorowi pedagogicznemu: www.npseo.pl.