ZHP

12 marca 2016 16:42 | ZHP

Zapraszamy na kolonię zuchową i obóz harcerski

Jeśli nie masz pomysłu na letni wyjazd, a chciałbyś spędzić czas aktywnie, wśród sympatycznych ludzi i w miłej atmosferze, zapoznaj się z ofertą letniego wypoczynku zaproponowaną przez Hufiec Kielce Powiat. Oferta dotyczy kolonii zuchowej (dla dzieci z klas I-III) i obozu harcerskiego (dla dzieci z klas IV-VI, gimnazjum i szkół średnich) w miejscowości Dąbki nad Morzem Bałtyckim od 10 do 20 sierpnia. Co ważne - propozycja dotyczy nie tylko harcerzy i uczniów naszej szkoły - w związku z tym można zabrać także kuzynów :-) Informacji udziela drużynowa 50 DH Olga Zawodnik-Purtak lub bezpośrednio komendantka Hufca Kielce Powiat Izabela Paszowska - tel. 665 851 869. Na pytania odpowie także Ola z klasy VI, która uczestniczyła w takim obozie w ubiegłym roku. Zachęcamy do przeżycia latem harcerskiej przygody!

Olga Zawodnik - Purtak