15 stycznia 2018 09:52 | Aktualności

DWIE TABLICE MULTIMEDIALNE W NASZEJ SZKOLE!

Do naszej szkoły zostały zamówione dwie tablice multimedialne- MYBOARD LED 65" FHD,  w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastuktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno- komunikacyjnych-"Aktywna tablica", ktore mają podłączenie do internetu.

Uczniowie i nauczyciele chętnie korzystają z nowoczesnej technologii, gdyż urozmaica ona lekcje i wzbudza zainteresowanie dzieci.

Nauczyciele w atrakcyjny sposób mogą wzbogacać swoje lekcje i uatrakcyjnić tematy zajęć. Dzieci mają mozliwość w każdym momencie obejrzeć bajkę dydaktyczną, skorzystać z oprogramowania multimedialnego skorelowanego z podręcznikiem, zaspiewać piosenki w języku angielskim czy obejrzeć występ chóru czy tańce narodowe.

J.J.

Zdjęcia: