19 grudnia 2017 20:01 | Aktualności

I Gminny Przegląd Teatralny

I Przegląd Teatralny na scenkę związaną ze Świętami Bożego Narodzenia odbył się w sobotę 16 grudnia w Szklanym Domu w Ciekotach. Wzięła w nim udział reprezentacja naszej szkoły!

Taki przegląd odbył się po raz pierwszy, wzięły w nim udział 3 zespoły: jeden z naszej szkoły i dwa z SP w Mąchocicach Kapitulnych. Nasza reprezentacja przedstawiła scenkę nawiązującą do tradycyjnych jasełek, lecz z elementami współczesnymi. W związku z tym, że był to przegląd, wszyscy aktorzy zostali po równo docenieni słodkimi upominkami, a każda szkoła dostała odtwarzacz CD. Za przygotowanie naszego zespołu odpowiedzialne były polonistki Monika Jaros i Olga Zawodnik – Purtak. Scenografia to dzieło pani Ewy Błachut.

Relację z tego wydarzenia przygotowała TV Świętokrzyska. Możecie ją obejrzeć klikając w poniższy link.

W CIEKOTACH JUŻ ŚWIĘTA - KLIKNIJ W LINK I ZOBACZ WIDEO TV ŚWIĘTOKRZYSKIEJ