Ćwiczymy słówka z języka angielskiego- INSTALING.PL::Uwaga! Zwrot kosztów ( 30 zł) wycieczki do Krakowa i Wieliczki u wychowawców klas::Uwaga! Zwrot kosztów ( 30 zł) wycieczki do Krakowa i Wieliczki u wychowawców klas::Uwaga! Zwrot kosztów ( 30 zł) wycieczki do Krakowa i Wieliczki u wychowawców klas

Aktualności

17 grudnia 2017 22:03 | Aktualności

Harcerski wyjazd do Zakopanego po Betlejemskie Światło Pokoju 2017

Reprezentacja 50 DH działajacej w naszej szkole wraz z drużynową pwd. Olgą Zawodnik-Purtak wzięła udział w wyjeździe organizowanym przez Hufiec Kielce-Powiat.  Celem wyprawy było Zakopane i przywiezienie do Brzezinek wyjątkowego Betlejemskiego Światła Pokoju.

Harcerze otrzymali je podczas mszy świętej polowej na pięknej polanie Głodówka z widokiem na panoramę Tatr. W programie dwudniowego wyjazdu znalazły się m.in. nocna gra terenowa, zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Fatimiskiej na Krzeptówkach, spacer na Antałówkę czy odwiedziny cmentarzu w centrum Zakopanego i modlitwa przy grobie Olgi i Andrzeja Małkowskich, twórców polskiego harcerstwa.

Betlejmskie Światło Pokoju uroczyście zostanie przekazane szkolnej społeczności oraz wójtowi Tomaszowi Lato w najbliższy wtorek podczas harcerskiej wigilii, kiedy to do naszej szkoły przyjedzie ponad 100 harcerzy z całej gminy Masłów.

Przeczytano: 179 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Betlejemskie Światło Pokoju 2017 - Zakopane