17 grudnia 2017 10:36 | Aktualności

"Bezpieczne pierwszaki"

W dniu 15 grudnia uczniowie z klasy I uczestniczyli w spotkaniu "Bezpieczne pierwszaki", zorgaznizowanym przez Samorząd Powiatu Kieleckiego oraz Komendę Miejską Policji w Kielcach. Z pozyskanych funduszy nasi uczniowie dostali szelki odblaskowe, które na pewno spowoduą większą widoczność na drodze. Dodatkowo funkcjonariusze przeprowadzili pogadankę nt. bezpiecznego poruszania się po drodze oraz znaczenia bezpieczeństwa w życiu człowieka i utrwalenie używania elementów odblaskowych.

J. Jaros

Zdjęcia: