05 grudnia 2017 18:51 | Aktualności

Prosimy o głosy na nasze projekty! Zarejestruj się i kliknij!

Już od kilku lat wydawnictwo Nowa Era organizuje konkurs "Projekt z klasą" - konkurs dla szkół na autorskie projekty edukacyjne. W tym roku nasza szkoła zgłosiła dwie propozycje:

• Szach-mat z klasą - projekt proponujący naukę gry w szachy od podstaw;

• Zasmakuj w Brzezinkach - projekt, w ramach którego uczniowie poznają historię, kulturę i tradycje Brzezinek.

Do wygrania nawet 2000 zł na pomoce szachowe i nagrody dla uczestników turnieju szachowego lub aparat fotograficzny i kolorową drukarkę do przygotowania wystawy zdjęć o Brzezinkach.

Nasze projekty biorą udział w głosowaniu jurorów, ale także w głosowaniu internautów. Dlatego prosimy o wasze głosy! To nic nie kosztuje!

JAK ODDAĆ WAŻNE GŁOSY, BY NASZE PROJEKTY MIAŁY SZANSĘ WYGRAĆ?

Należy wejść na stronę https://www.projektzklasa.pl/component/projektzklasa8/projekty/pokaz/2430.html    (projekt szachowy)

lub https://projektzklasa.pl/component/projektzklasa8/projekty/pokaz/3678.html     (projekt kulturalny)

i kliknąć głosuj.

A następnie postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Zasady głosowania

• W głosowaniu internetowym może wziąć udział Uczestnik, który przed oddaniem pierwszego głosu:

1. wejdzie na stronę konkursu – www.projektzklasa.pl,

2. kliknie przycisk „Głosuj” przy wybranej przez siebie pracy konkursowej,

3. wypełni wyświetlony formularz głosowania podając imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz prawidłowo wpisze wyświetlające się hasło internetowe we wskazane pole,

4. aktywuje link, który zostanie automatycznie wysłany na adres e-mail Uczestnika,

5. zaakceptuje Regulamin głosowania oraz wyrazi zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celu niezbędnym do przeprowadzenia głosowania zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)

• Kolejne oddanie głosu przez Uczestnika będzie się odbywało poprzez kliknięcie przycisku „Głosuj” przy wybranej pracy konkursowej, podanie adresu e-mail i wpisanie wyświetlającego się hasła internetowego oraz aktywację linku wysłanego na podany adres e-mail.

• Aktywacja linku przysłanego przez Administratora konkursu jest konieczna przy każdorazowym oddawaniu głosu. Link ten jest aktywny do północy dnia w którym został oddany głos. Dopiero aktywacja linku powoduje poprawne oddanie głosu na wybraną pracę konkursową.

• Uczestnik może oddać tylko jeden głos dziennie na jeden projekt w danej kategorii wiekowej.

• Uczestnik może wypełnić tylko jeden formularz głosowania, podać tylko jeden adres e-mail i tylko z tego adresu e-mail może oddawać głosy.

• Nie jest dozwolone oddawanie głosów w imieniu drugiej osoby.

• W głosowaniu internetowym mogą brać udział także Opiekunowie grup konkursowych oraz członkowie grup konkursowych, o których mowa w regulaminie konkursu „Projekt z klasą” VIII edycja.

• Podanie danych osobowych w formularzu ma charakter dobrowolny jednak niezbędny do przeprowadzenia głosowania. Uczestnikowi przysługuje prawo wglądu, poprawienia, a także do usunięcia swoich danych z bazy.

Z góry dziękujemy za wasze głosy!

Zdjęcia: