06 września 2017 00:49 | Aktualności

Dożywianie uczniów

Informujemy, że rodzice uczniów pobierających naukę mogą ubiegać się o pomoc w formie zakupu dla dziecka posiłku wydawanego na stołówce szkolnej.

Kryteriami uprawniającymi do uzyskania świadczenia są:

- dochód netto w przeliczeniu na osobę w rodzinie nie przekracza kwoty  771,00 zł,

- w rodzinie występuje problem typu wielodzietność, bezrobocie, niepełnosprawność, uzależnienie, przemoc, itp.

Wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi wysokość dochodu należy składać w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Masłowie (bądź innego Ośrodka mieszczącego się w rejonie zamieszkania dziecka).