Trwa Turnus Uśmiechu w Wiśle😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁::Trwa Turnus Uśmiechu w Wiśle 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

24 czerwca 2017 10:09 | Aktualności

Nasze uczennice ze Stypendiami Wójta Gminy Masłów

Najlepsze ucznnice Szkoły Podstawowej w Brzezinkach odebrały stypendia od Tomasza Lato, wójta Gminy Masłów.

Uroczystość odbyła się w piątek w Centrum Edukacyjnym Szklany Dom w Ciekotach. W gronie wybitnych uczniów z gminy Masłów znalazło się pięć uczennic naszej szkoły. Ich sylwetki i sukcesy przedstawiały wychowawczynie: Sylwia Nalepa, Olga Zawodnik-Purtak, Urszula Tyszewicz. Stypendystkami zostały: Michalina Rojek, Nina Pawelec (klasa IV), Julita Januchta (klasa V), Wiktoria Różyc, Aleksandra Zielińska (klasa VI). Listami gratulacyjnymi wyróżniono rodziców stypendystek. Wszystkim gratulowali wójt Tomasz Lato oraz dyrektor Zbigniew Długosz. Na zakończenie przed publicznością zaprezentowali się laureci II Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Turystycznej, a wśród nich harecerki z 50 Drużyny Harcerskiej działajacej w naszej szkole.

Wręczenie Stypendiów Wójta Gminy Masłów w Szklanym Domu w Ciekotach