23 czerwca 2017 13:11 | Aktualności

Nareszcie wakacje!!!

Koniec roku szkolnego to długo oczekiwany przez wszystkich dzień. Na tę okoliczność młodzież z klasy piątej pod opieką wychowawczyni Olgi Zawodnik - Purtak przygotowała krótki występ artystyczny. Uroczystość poprowadzili: Julita Januchta i Artur Zych. Wystąpili m.in.: Paweł Kupis, lauret II miejsca w Gminnym Konkursie Recytatorskim czy harcerki z 50 Drużyny Harcerskiej, które zajęły III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Turystycznej w Ciekotach. Na zakończenie zaśpiewała również klasa III.

Wyróżnieni uczniowie odebrali swoje świadectwa i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców z rąk wychowawców, dyrektora szkoły i przewodniczącej RR. Dwóch uczniów zostało również wyróżnionych za 100% frekwencję: Karol Drzewicz z kl.IV i Igor Januchta z kl.III. Zostały także wręczone nagrody w konkursie "Podejmij czytelnicze wyzwanie". Otrzymały je: Gosia Jaros z kl.IV i Ola Zielińska z kl.VI. Ksiądz Zbigniew Kądziela wręczył też podziękowania dla uczniów zaangażowanych w działalność Szkolnego Koła Caritas.

Dyrektor podziękował też nauczycielom, którzy zakończyli pracę w naszej szkole: pani Urszuli Tyszewicz, która odeszła na emeryturę, pani Marzenie Zaborek, która od września będzie uczyć w innej szkole w naszej gminie i panu Wojtkowi Habie, który w szkole odbywał staż.

Gościem specjalnym uroczystości był wójt gminy Masłów, Tomasz Lato.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom zasłużonego odpoczynku, dobrej pogody i wielu przygód. Do zobaczenia za dwa miesiące!

Koniec roku szkolnego 2016_17