02 czerwca 2017 21:48 | Aktualności

Scyzoryki Festiwal 2017: Koncert na Rynku w Kielcach

W Dniu Dziecka uczniowie naszej szkoły wraz z mamami i babciami, biorący udział w projekcie "W rodnej stronie" zaprezentowali się przed publicznością na kieleckim Rynku. Towarzyszli im muzycy Piotr "Kuba" Kubowicz, Łukasz Mazur, Daniel Kozłowski. Wszystko to w ramach Scyzoryki Festiwal.

Przypomnnijmy, że w głososowaniu SMS zajęliśmy trzecie miejsce, ale o tym do kogo powędruje nagroda decydują głosy publiczności i jurorów. Wręczenie Scyzoryków nastąpi w najbliższy piątek podczas gali w Kieleckim Centrum Kultury. Nasz występ oklaskiwało mnóstwo osób, a wśród nich wójt Tomasz Lato.

Scyzoryki Festiwal 2017: Koncert na Rynku w Kielcach