30 maja 2017 22:06 | Aktualności

Scyzoryki Festiwal 2017: Zapraszamy na koncert na Rynku w Kielcach

Trwa nasza przygoda ze Scyzoryki Festiwal 2017. W głosowaniu publiczności nasz projekt "W rodnej stronie" zajął trzecie miejsce. Dziękujemy za każdy oddany głos! Teraz już wszystko w rękach jurorów. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas gali w Kieleckim Centrum Kultury w piątek 9 czerwca.

Już w najbliższy czwartek 1 czerwca w Dniu Dziecka o godz. 19 wystąpimy przed publicznością Scyzoryki Festiwal 2017. Koncert odbędzie się na Rynku w Kielcach w ramach prezentacji nominowanych do tej świętokrzyskiej nagrody muzycznej.

Na scenie zobaczymy i usłyszymy zarówno uczniów Szkoły Podstawowej w Brzezinkach jak i ich mamy oraz babcie. Towarzyszyć będą im znakomici muzycy: Piotr "Kuba" Kubowicz, bard krakowskiej Piwnicy pod Baranami, Łukasz Mazur, pianista, aranżer oraz oraz Daniel Kozłowski, nauczyciel Szkoły Podstawowej w Brzezinkach.

Będzie to specjalna odsłona projektu. Usłyszymy kilka piosenek, szczególnie lubianych przez fanów projektu m.in. "Gdy czeremchy białe kwitną".

Zapraszamy!