Trwa Turnus Uśmiechu w Wiśle😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁::Trwa Turnus Uśmiechu w Wiśle 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

08 maja 2017 17:11 | Aktualności

Teatrzyk, Urząd Gminy Masłów i pizza:)

W dniu dzisiejszym dzieci z klasy II i oddziału przedszkolnego "0" wzięły udział w przedstawieniu pt. "Czerwony Kapturek", które odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Masłowie. Spotkanie było zorganizowane w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Przed przedstawieniem rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla klas 0-II pt. "Moja wymarzona biblioteka". Z naszej szkoły została nagrodzona praca Jana Jarosa z "0" (IV miejsce), który narysował i wykleił bibliotekę z wygodnymi, piankowymi fotelami i latającymi książkami.

Po bardzo ciekawym przedstawieniu, dzieci z oddziału przedszkolnego "0" odwiedzili wójta gminy Masło- Tomasza Lato. Dzieci mogły zobaczyć Urząd Gminy Masłów. Pan wójt opowiedział dzieciom o swojej pracy, omówił herb gminy Masłów oraz oprowadził po różnych pomieszczeniach urzędu.

Pan wójt wręczył wszystkim dzieciom magnesy i kartki okolicznościowe gminy Masłów. Po podziękowaniach za bardzo miłe przyjęcie, cała klasa wybrała się na pizzę. Po wspólnych posiłku obejrzelismy pomnik Jana Pawła II w Masłowie.

Wszystkie dzieci miło spędziły czas w centrum naszej gminy, a co dodatkowo nas ucieszyło w czasie spaceru pojawiło się słońce, a o deszczu zapomnielismy:)

JJ

Zdjęcia: