Trwa Turnus Uśmiechu w Wiśle😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁::Trwa Turnus Uśmiechu w Wiśle 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

26 kwietnia 2017 18:58 | Aktualności

Głosujemy na nasz projekt "W rodnej stronie" . Mamy nominację do Scyzoryków!

Nasz projekt "W rodnej stronie" został nominowany do Świętokrzyskiej Nagrody Artystycznej. Znaleźliśmy się w gronie najciekawszych artystów z całego województwa świętokrzyskiego. Mamy szansę na muzycznego Scyzoryka w kategorii wykonawca dziecięcy/wokaliści. O tym kto wygra zdecydują pół na pół głosy publiczności oraz jurorów. Zachęcamy do klikania i wysyłania SMS-ów. Głosujemy do 25 maja do godzinY 24.

INSTRUKCJA DO GŁOSOWANIA

SMS o treści: dzieciecyb.4 na numer 71321 (koszt 1,23 zł z VAT) - jeden SMS to 10 głosów

Kliknięcie na FB - jedno klliknięcie to 2 głosy

Portal Echa Dnia - jedno kliknięcie to 1 głos

Na bieżąco wyniki głosowania można obserwować na portalu echodnia.eu, wystarczy kliknąć w TEN LINK i zagłosować:)

Tak prezentuje się nasz konkursowy opis:

"W rodnej stronie" to wyjątkowy projekt poetycko-muzyczny realizowany w Szkole Podstawowej w Brzezinkach, jesienią 2016 roku, w ramach inicjatywy Kulturalnie Poruszeni GOKiS w Masłowie. Koncert finałowy w Centrum Edukacyjnym Szklany Dom w Ciekotach poprzedziły warszaty wokalno-recytatorskie prowadzone przez Piotra „Kubę” Kubowicza, barda krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Podczas nich zarówno uczniowie jak i ich mamy i babcie (członikinie Chóru Masłowianie oraz kół Brzezinianki, Barczanki) poznawały wiersze Jana Gajzlera, regionalnego poety opisującego piękno Gór Świętokrzyskich, do których muzykę skomponował Piotr „Kuba” Kubowicz. W efekcie powstał koncert składający się z kilkunastu utworów (piosenek i wierszy), który z powodzeniem był prezentowany również w Stajni Artystycznej Marcinków.

Głosujemy na nasz projekt "W rodnej stronie" . Mamy nominację do Scyzoryków!