29 marca 2017 08:25 | Aktualności

"Echo Dnia" w przedszkolu

W związku z akcją "Nasze Przedszkolaki- zdrowe i bezpieczne" w naszym przedszkolu gościło "Echo Dnia", które nakręciło krótkie filmiki z naszymi dziećmi. Przedszkolaki z grupy "Biedronki" specjalnie na tę okazję włożyło odblaskowe kamizelki i zaśpiewało piosenkę związaną z bezpieczeństwem na drodze. Dzieci już dobrze wiedzą, na jakim świetle można przechodzić przez ulicę. Natomiast oddział przedszkolny "0"- Sówki, zaprezentowal wierszyk o zdrowym odżywianiu. W obu grupach zostały przerowadzone zajęcia tematyczne związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem.

Obie grupy zosatły sfotografowane. Pamiątkowe zdjęcie ukaże się w specjalnym dodatku "Echa Dnia" w dniu 12 kwietnia 2017r. Filmiki ukażą się na stronie internetowej "Echa Dnia" (link do stronki podamy na stronie i na facebook'u).

J. Jaros

Zdjęcia: