21 marca 2017 18:53 | Aktualności

Przedszkolaki zwiedzały Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach

W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki i "zerówiaki" zwiedzały Komendę Wojewódzką Polcji w Kielcach. Dni otwarte zostały zorganizowane dla dzieci, aby przybliżyć im pracę policjantów. Dzieci uczestniczyły w zabawach przygotowanych na komendzie, odbijły swój paluszek oraz słuchały bajek. Mogły też zobaczyć profesjonalny sprzęt oraz radiowozy, motocykle i rowery policyjne. Dzieci chętnie włączały "koguty" i syreny, ku uciesze policjantów:)

Kolejna część atrakcji obyła się na stadionie, gdzie dzieci również mogły oglądać wozy policyjne. Najbardziej podobała się "paka". Dzieci oglądały również pokaz psów policynych, musztrę policyjną oraz bardzo ciekawy pokaz technik samoobrony. Duże wrażenie zrobił wóz policyjny z armatką wodną. Każde dziecko dostało pamiątkowy odblask oraz zestaw kredek.

Zapraszamy policjantów z Komendy Miejskiej Policji o wizytę w naszej szkole.

J. Jaros

Zdjęcia: