Trwa Turnus Uśmiechu w Wiśle😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁::Trwa Turnus Uśmiechu w Wiśle 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

17 marca 2017 21:26 | Aktualności

Paweł drugi w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim!

Na zakończenie obchodów Tygodnia Kultury Języka 17 marca odbył się w Szklanym Domu w Ciekotach IV Gminny Konkurs Recytatorski. Nasz reprezentant Paweł Kupis zajął II miejsce!

W tym roku uczniowie klas I-III recytowali wiersze Danuty Wawiłow i jej córki Natalii Usenko, uczniowie klas IV-VI wiersze wyłącznie Danuty Wawiłow, natomiast gimnazjaliści - Bolesława Leśmiana. Naszą szkołę reprezentowali:

Kalina Boćkowska – klasa II

Daria Chaba – klasa III

Alicja Wojtyna – klasa III

Michalina Rojek – klasa IV

Gabriela Dybińska – klasa V

Paweł Kupis – klasa VI.

Po raz kolejny wielki sukces odniósł uczeń klasy VI Paweł Kupis, który w swojej kategorii uplasował się na II miejscu. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Paweł zajął III miejsce. Cała grupa z Brzezinek zaprezentowała się bardzo dobrze, a jurorzy podkreślali bardzo wyrównany poziom. Recytatorów oceniała komisja w składzie: przewodnicząca jury Anna Obara - Gminna Biblioteka Publiczna w Masłowie, Krystyna Nowakowska - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Masłowie, Andrzej Wilkos - instruktor muzyczny GOKiS. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Pawłowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów recytatorskich, wokalnych i szachowych! :-)

O Gminnym Konkursie Recytatorskim można przeczytać na stronie UG w Masłowie - TU LINK.

Konkurs recytarorski finał 2017